Favbet je novi sponzor kluba

S ponosom predstavljamo kako je FAVBET novi sponzor NK Lokomotive!

Favbet kao internacionalna tvrtka za igre na sreću i usluge klađenja već dugo njeguje tradiciju suradnje s raznim sportskim brand ambasadorima i klubovima, te osim u promotivne svrhe, sudjeluje i u društveno odgovornim projektima.

Filozofija brenda protkana je sportskim duhom. Cilj Favbeta je popularizacija hrvatskog sporta kako na amaterskoj tako i na profesionalnoj razini.

“NK Lokomotiva je klub s čijim smo se ciljevima i vrijednostima lako poistovijetili. FAVBET uvijek sudjeluje u razvoju lokalnog sporta, podržava perspektivne momčadi te smo sretni postati dijelom kluba. Zahvaljujem upravi i igračima na ukazanom povjerenju, vjerujem da ćemo skupa nastaviti nizati uspjehe za klub i navijače!” – izjavio je gospodin Andrii Matiukha, vlasnik Favbeta.

Na potpisivanju ugovora nazočili su izvršni direktor NK Lokomotive Dennis Gudasić i country manager Favbeta Marianna Kovenia.

Lokosi će ponosno nositi Favbet reklamu na prsima. Radujemo se što ćemo u novu sezonu ući u pojačanom sastavu!