Goran Tomić novi je trener Lokomotive

Novi trener Lokomotive je Goran Tomić!

„Imao sam dovoljno vremena, s obzirom da sam se vratio iz Kine, da popratim kompletnu situaciju, upoznat sam sa cijelim kadrom i situacijom u klubu. Jako se veselim novom izazovu. Pred nama je jako zanimljiva polusezona s polufinalom Kupa. Jedva čekam da započnu zimske pripreme i krenemo s radom!“

Goran Tomić iza sebe ima bogatu internacionalnu trenersku karijeru. Karijeru je započeo u kineskim klubovima Beijing Baxy, Tianjin Songjiang i Zheijang Yiteng. Zatim je vodio svoj rodni Šibenik, a nakon toga je preuzeo pulskog prvoligaša Istru 1961, koju napušta kako bi u timu čuvenog Sven Gorana Ericksonna vodio kineski Shenzhen.

Igračku karijeru započeo je u Šibeniku, a u karijeri je igrao za grčki AEK, talijanske klubove Regginu i Vicenzu, austrijski Red Bull te belgijski Lierse. Igračku karijeru je završio u kineskom Henan Jianyeu. U karijeri je odigrao 11 utakmica za Hrvatsku U21 reprezentaciju.

Ovim putem želimo novom treneru poželjeti dobrodošlicu i puno uspjeha u budućnosti!