Gorica - Lokomotiva 0:2

U utorak smo u sklopu 28. kola gostovali u Gorici. U dvoboj smo ušli kao petoplasirana momčad s 41 osvojenim bodom, dva manje od Hajduka i Osijeka, te dva više od šeste Gorice. Od samog početka Lokomotiva je kombinirala pred golom Gorice. Golman Kahlina definitivno je imao svoj dan, jer u prvih pola sata igre imao je čak četiri sjajne obrane. No ni Gorica nije bila bez prilika, dapače imale su dvije dobre situacije međutim nisu bili konkretni u završnici. U 37. minuti nakon kornera Lokomotiva je povela, a strijelac je bio Dejan Radonjić! U izuzetno atraktivnom prvom dijelu rezutat je završio s 0:1 za Lokomotivu.

U drugom dijelu Gorica je napadala no Lokosi su defanzivno bili sjajni. Od 60. minuti pocrvenio je Goričin Miya pa smo imali igrača više. U 79. minuti Radonjić je zadobio udarac, činilo se da je teže ozlijeđen, no ostao je u igri te u 84. minuti Radonjić postavlja konačnih 0:2. S ovom pobjedom smo, barem nakratko skočili s petog na treće mjesto tablice.

GORICA - LOKOMOTIVA 0:2

početna postava: Grbić, Datković, Kolinger, Majstorović, Karqčić, Burić, Jakić, Lecjaks, Uzuni, Ivanušec, Radonjić
klupa: Hendija, Babić, Mlinar, Rakić, Hujber, Drožđek, Maružin