Gorica - Lokomotiva 1:1

Lokomotiva je u petak gostovala u Velikoj Gorici, to je bila treća prijateljska utakmica ovih zimskih priprema, nakon 0:0 s mađarskim Honvedom te 4:3 protiv Slaven Belupa.

Utakmica je završila 1:1. Poveli smo golom Sandra Kulenovića u 61. minuti, Gorica je postavila konačnih 1:1 golom Vujnovića.

Prvo poluvrijeme ispratili smo bez pogodaka. Trener Čabraja napravio je vratarsku izmjenu u 30. minuti, umjesto Šubarića ušao je Hendija. U obje dosadašnje prijateljske utakmice svaki iz vratarskog trolista Čavlina - Šubarić - Hendija je dobio po 30 minuta, tako da je očekivati da će Čavlina ući u 60. minuti. U prvom poluvremenu nismo vidjeli značajnije prilike za ugroziti gol na obje strane.

U drugo poluvrijeme ušli smo s izmjenjenim sastavom, ušli su u igru Ubani, Tuci, Goričan, Pivarić, de Haas, Smakaj, Žilinski, Vranjković, Tomečak i Salihu, dakle svi osim vratara i Kulenovića, i upravo je Kulenović u 60. minuti doveo Lokose u vodstvo pogotkom.

U 89. minuti susreta Goričani su postavili konačnih 1:1.

Početna postava: Šubarić, Mersinaj, Kulenović, Marić, Milićević, Matić, Groznica, Stojković, Cipetić, Krivak, Veljača
Klupa: Čavlina, Hendija, Žilinski, Vranjković, Goričan, Pivarić, Tomečak, de Haas, Smakaj, Ubani, Tuci, Salihu