Gorica - Lokomotiva 3:3

U subotu smo gostovali u Gorici i odigrali epsku utakmicu! Kao i u proteklom dvoboju u Gorici, gubili smo s dva razlike, no smo sustigli rezultat i prekrenuli Za 3:2 da bi u zadnjoj minuti regularnog dijela Gorica iz jedanaesterca postavila konačnih 3:3!

Sudeći po zadnjem dvoboju u Gorici, ponavlja se prethodna utakmica, barem rezultatski: Gorica je vodila 2:0 u prvom dijelu, međutim isti strijelci kao i u zadnjem dvoboju - Pivarić i Aliyu, su poravnali rezultat za 2:2.

No u 67. minuti ostali smo s igračem manje, dosuđen je drugi žuti karton kapetanu Pivariću, nakon prekrpaja na Mitroviću. No u 72. minuti i Goričin Keita je dobio crveni karton tako da smo u zadnjih dvadesetak minuta ostali s 10 na 10 igrača na terenu.

U 85. minuti Kulenović je postavio golom totalni preokret rezultata za 2:3 za Lokomotivu.

No u 90. minuti kazneni udarac za Goricu nakon igranja rukom Vranjkovića. Strijelac s bijele točke bio je Kalik za konačnih 3:3.

Ovim rezultatom Lokomotiva je ostala s bodovnom razlikom od +5 pred Goricom i još su dva kola ispred nas.

GORICA - LOKOMOTIVA 3:3

23' 1:0 Atiemwen
39 2:0 Kalik
42' 2:1 Pivarić
63' 2:2 Aliyu
85' 2:3 Kulenović
90' 3:3 Kalik (11m)

Početna postava: Nevistić, Milićević, Soldo, Mersinaj, Vranjković, Cokaj, Vasilj, Pivarić, Stojković,Aliyu, Kulenović