Hajduk - Lokomotiva 1:0

U nedjelju smo u sklopu 10. kola gostovali na Poljudu kod Hajduka. Lokomotiva je odlično stajala na terenu. Trenutak dekoncentracije u 81. minuti bio je dovoljan za gol domaćina za konačnih 1:0.

U prvom poluvremenu gledali smo brz i dinamičan nogomet obje momčadi. Obje obrane bile su skoncentrirane i pravovremene tako da su u prvom poluvremenu izostali golovi.

U 55. minuti prva izmjena u Lokomotivi - izašao je Dabro a ušao Kulenović. U 70. minuti dvostruka zamjena, ušao je Đira umjesto Maleša te Raul Florucz umjesto Aliyua.

Pogodak na utakmici postigao je Marko Livaja koji se najbolje snašao nakon ubacivanja te glavom postiže pogodak.

U 87. minuti ušao je Artistico umjesto Pivarića.

Konačan rezultat završio je pobjedom Hajduka. Iako se vraćamo za Zagreb bez bodova, igrači izlaze s Poljuda uzdignute glave jer su prikazali  dobru igru, uz izostanak realizacije.

HAJDUK - LOKOMOTIVA 1:0

81' 1:0 strijelac Livaja

Početna postava: Nevistić, Milićević, Soldo, de Haas, Cipetić, Marić, Maleš, Aliyu, Kačavenda, Dabro, Pivarić
klupa: Santini, Đira, Mersinaj, Artistico, Stojković, Goričan, Osmanković, Kulenović, Florucz