Hajduk - Lokomotiva -:-

U zadnjem kolu gostovali smo na Poljudu i upisali poraz.

Već u petoj minuti zbog ozljede uzrokovane neopreznim udarcem, Petrak je prisiljen izaći iz igre, umjesto njega je ušao Cipetić. U devetoj minuti vidjeli smo lijepo razraženu akciju, iz slobodno udarca Maleš je uigranom akcijom uposlio Pivarića koje je s ruba ubacio prema Papadopoulosu, među je sekundu bio blizi i Kalinić brani.

U 29. minuti Livaja je se prošetao sesnaestercom Lokomotive i nakon duplog pasa postigao gol za vodstvo Hajduka. S tim jedinim pogotkom smo ispratili prvo poluvrijeme.

U drugo poluvrijeme smo ušli bez izmjena.U 61. minuti umjesto Chajie ušao je Aliyu, a umjesto Čelikovića Stojković. Umjeto Maleša ušao je Marin u 77. minuti. U 82. minuti na asistenciju Livaje Biuk povećava na 2:0.

HAJDUK - LOKOMOTIVA 2:0

29' 1:0 strijelac Livaja
82' 2:0 strijelac Biuk

Početna postava: Santini, Čeliković (61' Stojković), Papadopoulos, Osmanković, Marić, Pivarić, Maleš (77' Marin), Petrak (50 Cipetić), Kačavenda, Chajia (61' Aliyu), Šimić
klupa: Hendija, Cipetić, Marković, Salihu, Stojković, Bonansea, Kallaku, Marin, Aliyu