Hrvatski kup - Bjelovar - Lokomotiva 0:1

Lokomotiva je u 3. kolu SuperSport hrvatskog nogometnog kupa gostovala kod NK Bjelovara. Pobijedili smo golom Kulenovića na asistenciju Tucija u 19. minuti susreta.

Podsjetimo, Lokosi su krenuli u SuperSport kupa od 2. kola gdje su gostovali kod NK Bistre s ukupnim rezultatom 1:6.

Lokomotiva je od početka suvereno vladala terenom te imali nekoliko prilika za postizanje pogotka, međutim jedini pogodak vidjeli smo u 19. kada je Tuci asistirao Kulenoviću.

U nastavku je Bjelovar opasno prijetio međutim koncentrirana Lokomotivina obrana je svladala sve napade domaćina.

BJELOVAR - LOKOMOTIVA 0:1

19' 0:1 strijelac Sandro Kulenović

Lokomotiva je krenula u sastavu Čavlina, Salihu, de Haas, Cipetić, Tomečak, Marić, Bošković, Goričan, Stojković, Tuci, Kulenović.

Na klupi za rezervne igrače Silvijo Čabraja na raspolaganju je imao: Šubarić, Braun, Mersinaj, Šotiček, Milićević, Groznica, Batur, Vranjković i Bubanja.