Indrit Tuci: Svjesni smo da nas očekuje teška utakmica no idemo po pobjedu!

Devetnaestogodišnji Indrit Tuci odigrao je sjajnu utakmicu protiv Hajduka. Postigao je pogodak u 59. minuti koji je bio poništen zbog minimalnog zaleđa, da bi u 66. minuti u maniri velikih igrača postigao gol za 2:2! Uoči Istre poručuje:

"I nakon poništenog gola znao sam da ću opet zabiti gol! Fantastičan je osjećaj postići pogodak u tako važnoj i velikoj utakmici! Nadam se da će u budućnosti biti još puno takvih golova.

U Puli nas zanima samo puni plijen, odnosno sva tri boda, no svjesni smo da nas očekuje izrazito teška utakmica. No dati ćemo sve od sebe kako bi to i ostvarili. Svoj prvijenac za seniore Lokomotive sam postigao upravo na Aldo Drosini, no u sutrašnjoj utakmici nije bitno tko će se upisati u strijelce, bitna je samo pobjeda.

Za kraj, želim zahvaliti svim navijačima na sjajnom bodrenju i atmosferu protiv Hajduka u Kranjčevićevoj, to nam je svima puno značilo!"