Inter - Lokomotiva 0:2

U četvrtak smo otvorili 24. kolo na gostovanju protiv Intera u Zaprešiću, te ostvarili treću pobjedu u nizu!

Trener Tomić odlučio je od početka utakmice započeti s Atiemwenom, u usporedbi od zadnje utakmice i pobjede u Varaždinu, umjesto Tucija u vrhu napada je Budimir, a Kolinger je ovoga puta u stoperskom tandemu s Mersinajem umjesto Kovačića.

U prvom dijelu Lokomotiva je imala nekoliko dobrih akcija i prilika. Ukupno sedam udaraca, od toga četiri u okvir, međutim pokušaji Uzunija, Budimira, Atiemwena i Kastratija nisu urodili zgoditkom. Za pogodak smo morali čekati predzadnju minutu susreta kada je Jakić sjajno dijagonalno asistirao Lirimu Kastratiju koji sjajno pogađa okvir gola za vodstvo Lokomotive.

Novi pogodak smo čekali do 69. minute. Uzuni je asistitao natrčalom Jakiću koji povisuje prednost Lokomotive.

Lokomotiva je tokom cijele utakmice bila bolja momčad na terenu, što je i zasluženo kapitalizirala s dva lijepa pogotka! U idućoj utakmici dočekujemo Slaven Belupo u utorak u 17:30 sati.

INTER - LOKOMOTIVA 0:2

44' 0:1 strijelac Lirim Kastrati
69' 0:2 strijelac Kristijan Jakić

Početna postava: Grbić, Marković, Kolinger, Mersinaj, Karačić, Cokaj, Jakić (90' Tolić), Atiemwen (72' Halilović), Budimir (65' Tuci), Kastrati
Klupa: Hendija, Vojković, Rakić, Kovačić, Petrak, Čeliković, Tuci, Tolić, Halilović