Istra - Lokomotiva 0:0

U nedjelju od 15:00 sati Lokomotiva je gostovala kod Istre 1961 u pulskoj Aldo Drosini te nakon prošlotjednih 0:0 s Rudešom, opet su remizirali bez pogodaka.

Već u samom otvaranju utakmice Uzuni je imao sjajnu priliku ali je pucao pored gola. U sedmoj minuti Lecjaks je uputio drugi opasan udarac no golman Istre Čondrić obranio je udarac. Lokomotiva se nakon prvih petnaestak minuta dominacije i silovitih napada pomalo povukla na svoju polovicu te prepustila inicijativu napadanja Puležanima, no bez opasnijih prijetnji našem Grbiću.
Zadnjih desetak minuta prvog poluvremena Lokosi su opet stvarali i kombinirali lijepe akcije i prilike, no nprvo poluvrijeme smo ispratili bez pogodaka.

U drugom poluvremenu Lokomotiva je bila dominantnija momčad, međutim bez konkretnosti u realizaciji. Domaćin je u cijeloj utakmici uputio tek jedan udarac na gol, tako da je ukupan dojam kako su Lokosi ipak bili bliže pobjedi.

Iduću subotu dočekujemo Dinamo u Kranjčevićevoj.

ISTRA 1961 - LOKOMOTIVA 0:0

početna postava: Grbić, Karačić, Kolinger, Majstorović, Datković, Ivanušec, Jakić, Lecjaks, Uzuni, Kastrati, Radonjić
klupa: Hendija, Hujber, Đurasek, Drožđek, Mlinar, Burić M, Babić