Istra - Lokomotiva 1:3

Lokomotiva je u nedjeljno jutro odigrala svoju posljednju pripremnu utakmicu protiv Istre na stadionu Aldo Drosina u Puli.

Od 5. minute Istra je povela golom Perića Komšića. No prednost Istre nije dugo trajala jer u 10 minuti Kastrati izjednačuje: sjurio se po desnoj strani na visoku ubačenu loptu, pretrčao kompletnu obranu domaćina te lakoćom pogađa gol vrataru Duki kroz noge.

Rezultat se nije mjenjao do 32. minute kada je Lokomotiva preokrenula rezultat. Vratar Istre je pri ispucavanju lopte greškom dodao Uzuniju u noge, koji iskorištava poklon i postiže gol. Pred smiraj prvog dijela Kastrati postize svoj drugi gol. Lokosi su s vodstvom 3:1 završili prvo poluvrijeme.

ISTRA - LOKOMOTIVA 1:3

5' 1:0 Perić Komšić
10' 1:1 Lirim Kastrati
33' 1:2 Myrto Uzuni

44' 1:3 Lirim Kastrati

početna postava: Grbić, Marković, Uzuni, Petrak, Budimir, Sammir, Mersinaj, Kolinger, Kastrati, Karačić, Halilović
klupa: Hendija, Jurić, Čeliković, Majić, Tuci, Cokaj, Rakić, Kovačić, Emerson, Gluhaković, Zdunić