Istra - Lokomotiva 2:2

Lokomotiva je u subotu gostovala u Puli kod NK Istre te osvojila jedan bod u remiju 2:2.

Istra je povela u 17. minuti pogotkom Belje. Zanimljivo, ovo je Belji treći gol Lokomotivi ove sezone, nije postigao pogodak jedino u prvom ovosezonskom ogledu kada smo pobijedili 4:0.

No Lokomotiva je izjednačila u 27. minuti kada na povratnu loptu sjajno snašao Mateo Marić i iz prvog dodira matirao vratara Istre.

Pred kraj prvog dijela Aliyu je napustio igru zbog ozljede, zamijenio ga je Vasilj. U nastavak smo ušli s dvije izmjene, umjesto Milićevića i Stojkovića ušli su Pivarić i Goričan. U drugom poluvrijemenu Lokomotiva je opasno napadala i imala izraženu inicijativu prema golu Istre, međutim, kako to često biva, u 67. minuti Istra je ponovno povela pogotkom Caseresa

U 84. minuti  izašao je Cokaj a ušao Vranjković. Kada su svi mislili da će se prekinuti pozitivni niz Lokosa, u posljednjim trenucima utakmice Sandro Kulenović postavlja konačnih 2:2 za bod iz Pule!

ISTRA - LOKOMOTIVA 2:2

17' 1:0 za Istru, strijelac Beljo
27' 1:1 strijelac Mateo Marić
67' 2:1 strijelac Caseres
90' + 5 2:2 strijelac Sandro Kulenović

početna postava: Nevistić, Milićević, Mersinaj, Soldo, Cipetić, Marić, Cokaj, Stojković, Kačavenda, Aliyu, Kulenović,

klupa: Hendija, Maleš, Salihu, Pivarić, Goričan, Krivak, Vranjković, Roca, Vasilj