Juniorsko finale Kupa: Lokomotiva - Osijeka 3:5 (1:1)

U utorak 23.5.2018. s početkom u 17:00 sati odigrali smo u Ivankovu kraj Vinkovaca finale juniorskog kupa protiv Osijeka.

U 23. minuti Mateo Dunić je osvojio loptu, osvojio prostor i sjajno proigrao Lirima Kastratija koji sjajno pogodio za vodstvo Lokomotive. U 31. minuti Osijekov Bubalo glavom je postigao pogodak za izjednačenje rezultata.

Konačan rezultat nakon regularnog dijela bio je 1:1, te je uslijedilo raspucavanje jedanaesteraca. U lutriji jedanaesteraca uspješnija je bila momčad Osijeka, koji su s ukupnim rezultatom 3:5 osvojili hrvatski juniorski kup.

Trener Jerko Leko je nakon utakmice izjavio: "Utakmica je bila u egalu, bilo je djelova u kojima je biolji bio Osijek, te djelova u kojima je bolja bila Lokomotiva. Završnih 1:1 je bio najpošteniji rezultat.
Bila je ovo iznimno kvalitetna utakmica, odigrana čak i na seniorskom nivou. Jedanaesterci su uvijek lutrija u kojima pobjedi sretnija momčad. Ovoga puta je to bio Osijek. Čestitam im na peharu."

LOKOMOTIVA - OSIJEK (1:1) 3:5

23' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Lirim Kastrati
31' 1:1 Osijek je izjednačio, strijelac Bubalo

početna postava: Vasilj, Hujber, Glavurdić, Jedvaj, Rufati, Cokaj, Kastrati, Dunić, Krajinović, Dobrić, Vranjković
klupa: Beljan, Skansi, Ačkar, Dajčer, Itrak, Bračević, Zdunić