Kadetsko i juniorsko finale Hrvatskog kupa

Lokomotiva i Osijek odigrali su međusobno dva finala Hrvatskog kupa, u kadetskom i juniorskom uzrastu. Ovim putem čestitamo Osijeku na osvojenim kupoivma.

Od 13:00 sati kadeti Lokomotive odmjerili su snage s vršnjacima iz Osijeka. Utakmice su se odigrale na stadionu Željezničara u Slavonskom Brodu. U regularnih 80 minuta konačan rezultat bio je 0:0. U poprilično izjednačenom prvom dijelu uslijedilo je drugo poluvrijeme gdje su Lokosi bili posve opasnija, konkretnija i bolja momčad, međutim prvenstveno zbog sjajno raspoloženog vratara Osijeka rezultat je bez pogodaka.

Uslijedilo je raspucavanje jedanaesteraca. U lutriji jedanaesteraca Osijek je bila sretnija i spretnija momčad, te su slavili s ukupnim rezultatom 3:4

Kadeti
Lokomotiva - Osijek 3:4 (0:0 R.T.)

početna postava: Petrčić, Pobi, Franceković, Jagić, Vujnović, Išlić, Pelko, Kekez, Šimić, Groznica, Rendulić
klupa: Mikulić, Pejić, Đopar, Heteši, Gegić, Beganović, Stojković

Nakon finala pionira i kadeta, od 16:00 sati započelo je i juniorsko finale kupa. Osijek je već u prvom dijelu kapitalizirao bolju igru. U prvom dijelu ostvarili su tri gola prednosti. U drugom dijelu Lokosi su bili bolji i opasniji. Konačnih 3:1 postavio je Luka Hujber.