Kristijan Jakić novi je igrač Lokomotive

Kristijan Jakić dvadesetogodišnji nogometaš, koji je po vokaciji defenzivni vezni, novi je igrač NK Lokomotive. Na Kajzericu je stigao iz RNK Splita, čiji je član bio od svoje trinaeste godine. Vrijedi spomenuti kako je Kristijan ostvario 8 nastupa za U19 reprezentaciju Hrvatske.

Kristijan je povodom dolaska izjavio: "Iznimno sam sretan što sam novi član Lokomotive. Vidim da je klub jako dobro organiziran i posložen, sjajno je ozračje. Naravno da mi je odlazak u novu grad i novu sredinu jedno novo iskustvo i novi izazov u životu, no nće biti problema oko prilagodbe jer ovdje su moji suigrači iz RNK Splita, Rrahmani i Majstorović. Dati ću sve od sebe kako bi pokazao svoju kvalitetu, te kako bih svojim igrama pomogao svom klubu."

Kristijane, dobrodošao na Kajzericu!