Kup: Bistra - Lokomotiva 1:6

Lokosi su u srijedu odigrali drugo kolo SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa protiv četvrtoligaša NK Bistre u Bistri. Unatoč početnom vodstvu domaćina, Lokomotiva je preokrenula i plasirala se u 3. kolo natjecanja.

Silvijo Čabraja odlučio se za početnu postavu: Čavlina, Cipetić, Mersinaj, Salihu, Milićević, Marić, Bubanja, Aliyu, Stojković, Tuci i Kulenović
Dok su na klupi za pričuve bili: Šubarić, Šotiček, Bošković, Tomečak, Pivarić, Groznica, Goričan, Čabrajić, Vranjković

Domaćin Bistra je poveo već u četvrtoj minuti susreta. Nakon ubačaja iz kornera Tomislav Kukec postiže zgoditak za vodstvo domaćina. Međutim vodstvo je trajalo do 29. minuti kada je Aliyu zabio za poravnanje rezultata. S tim smo rezultatom i ispratili prvo poluvrijeme.

U 54. minuti Lokomotiva je preokrenula rezultat na svoju stranu nakon pogotka Indrita Tucija za 1:2. U 71. minuti Sandro Kulenović povećava na 1:3. Šest minuta kasnije, u 77.minuti Bubanja zabija za 1:4, za 1:5 strijelac je Gabrijel Groznica u 89. minuti, a konačnih 1:6 postavlja svojim drugim pogotkom Sandro Kulenović za prolazak Lokomotive u iduće kolo natjecanja.

Zahvaljujemo domaćinu na gostoprimstvu i želimo im puno sportskog uspjeha u nastavku sezone!

Iduća utakmica nam je u subotu u 15:00 sati, gdje dočekujemo Goricu u Kranjčevićevoj.