Lokomotiva - Dragovoljac 2:1

U nedjelju smo dočekali Hrvatski Dragovoljac u Kranjčevićevoj i pobijedili 2:1 golovima Dabre i Aliyua.

Dragovoljac je poveo u 22. minuti, pucao je Hodža, lopta se odbila od Cokaja, prevarila Nevistića za vodstvo gostiju.

Lokomotiva je napadala, stvarala prilike, međutim čekali smo 45. minutu kada je nakon duge visoke lopte Marka Dabro poentirao za izjednačenje!

Odmah pri ulasku u drugo poluvrijeme Aliyu je krasno poentirao za preokret rezultata.

U nastavku se nastavila dominacija Lokse.

Ukupno je Lokomotiva imala posjed lopte od 70%, 24 udarca od toga 5 u okvir, te niti jedan žuti karton na utakmici.

LOKOMOTIVA - DRAGOVOLJAC 2:1

22' 0:1 strijelac Hodža
45' 1:1 strijelac Dabro
46' 2:1 strijelac Aliyu Bravo

Početna postava: Nevistić, Aliyu, Dabro, Marić, de Haas, Milićević, Cokaj, Pivarić, Stojković, Cipetić, Kulenović
klupa: Santini, Žilinski, Hoxha, Tuci, Goričan, Vranjković, Išlić, Vasilj, Milošević