Lokomotiva - Dugopolje 7:0

U srijedu od 14:30 sati odigrali smo treću utakmicu Arena kupa u Medulinu protiv NK Dugopolja.

Podsjetimo, Lokomotiva i Dugopolje posljednji put su odigrali međusobni susret u sklopu šesnaestine finala hrvatskog kupa 23.9.2021. kada je nakon 1:1 u 120 minuta igre triler dvije serije jedanaesteraca odlučio kako je Lokomotiva pobjedila.

Lokosi su poveli već u 2. minuti, a do kraja prvog poluvremena postigli smo 4 pogotka. Strijelci su Aliyu, Stojković, Vasilj i Cokaj.

U drugom poluvremenu došlo je do rotacije u sastavu, te smo postigli još tri pogotka za konačnih 7:0. Strijelci su bili Tuci, Goričan i Vranjković.

Lokomotiva je počela u sastavu: Nevistić, Mersinaj, Aliyu, Dabro, de Haas, Cokaj, Pivarić, Stojković, Cipetić, Vasilj, Kulenović