Lokomotiva - Gorica 1:1

Lokomotiva je u sklopu 35. kola odigrala svoju posljednju domaću utakmicu sezone protiv Gorice u Kranjčevićevoj. Konačan rezultat bio je 1:1.

Lokomotiva je od samog početka pokazala koja je momčad u borbi za vrih lige.  Već u devetoj minuti Mario Budimir je postigao pogodak nakon ubačaja Frana Karačića.

U 29. minuti Mario Budimir je poentirao u mrežu Gorice, međutim nakon intervencije VAR-a, gol je poništen, zbog navodnog ometanja igrača Lokomotive prema vrataru Gorice, koji se nalazio u ne dozvoljenoj poziciji.

Lokomotiva se nije predavala, dapače, do kraja prvog dijela je pokazivala koja momčad je bolja na terenu, međutim ispratili smo prvo poluvrijeme s početnih 1:0.

Lokomotiva je u drugom djelu nastavila u svom ritmu,međutim gosti su izjednačili u 61. minuti pogotkom Mudrinskog.

Lokomotiva je do kraja bila opasna i  agresivna, ne žečimo reći kako su sudačke odluke ušle u upitnik samog rezultata utakmice, međutim, konačan rezultat je remi 1:1.

LOKOMOTIVA - GORICA 1:1

9' 1:0 strijelac Mario Budimir
61' 1:1 strijelac Mudrinski

početna postava: Grbić, Marković, Kolinger, Mersinaj, Karačić, Cokaj, Jakić, Majić, Uzuni, Budimir, Kastrati
klupa: Hendija, Vojković, Rakić, Kovačić, Čeliković, Tuci, Halilović, Gluhaković, Viduka