Lokomotiva - Gorica 1:1

Lokomotiva je u srijedu odigrala svoju drugu pripremnu utakmicu, protiv slovenskog prvoligaša NK Gorica. Podsjetimo, u prvoj pripremnoj utakmici i neslužbenom debiju novog trenera Gorana Tomića, Lokomotiva je svladala slovenskog trećeligaša 3:0 golovima Antunovića, Ivanušeca i Radonjića.

Konačan rezultat je 1:1.

Lokomotiva je povela u 22. minuti prekrasnim pogotkom Kastratija, što mu je ujedno i prvi gol za seniorski sastav. Probio je lijevu stranu, nanizao dvojicu te matirao protivničkog golmana poslavši loptu u drugi kut. Gorica je izjednačila u 37. minuti. Strijelac je bio Andrija Filipovič.

LIVE STREAM:

LOKOMOTIVA - GORICA 1:1

22' 1:0 Lirim Kastrati
37' 1:1 Andrija Filipovič

početna postava: Hendija, Barić, Sadiki, Oluić, Valentić, Kastrati, Krajinović, Havojić, Chago, Burić, Antunović
postava drugog poluvremena: Šemper, Musa, Kolinger, Majstorović, Barić, Šunjić, Majer, Ivanušec, Jakić, Radonjić, Krstanović

ND Gorica sastav:
Početna postava: Sorčan, Curk, Kavčić, Jogan, Škarabot, Grudina, Jermol, Osuji, Žigon, Džuzdanović,  Filipović
postava drugog poluvremena: Likar, Gregorič, Kompara, Lipušček, Celcer, Humar, Marinić, Nagode, Gulić, Edafe