Lokomotiva - Gorica 1:2

U nedjelju smo odigrali posljednji susret 4. kola protiv Gorice u Kranjčevićevoj. U atraktivnoj utakmici sva tri pogotka postignuta su iz slobodnih udaraca.

Najbolju priliku u prvom dijelu Lokomotiva je imala u 16. minuti, nakon ubačaja Cokaja Marković puca glavom no vratar Kahlina čudesno brani. Gosti su poveli u 32. minuti kada je iz slobodnog udarca Kristijan Lovrić postigao gol. S tim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme.

U 55. minuti Reuben je ušao umjesto Petraka, te Ćuže umjesto Majića. Deset minuta kasnije izašli su Kovačić i Tuci umjesto kojih su ušli Budimir i Sammir.
U 85. minuti ponovno je Kristijan Lovrić postigao pogodak iz slobodnog udarca, ovoga puta s 20 metara. No u 89. minuti Fran Karačić smanjuje rezultat za konačnih 1:2.

LOKOMOTIVA - GORICA 1:2

32' 0:1 strijelac Kristijan Lovrić
85' 0:2 strijelac Kristijan Lovrić
89' 1:2 strijelac Fran Karačić

Početna postava: Alex, Marković, Kovačić, Petrak, Majić, Mersinaj, Tuci, Cokaj, Kolinger, Karačić, Đira
klupa: Hendija, Budimir, Sammir, Čeliković, Osmanković, Ćuže, Gluhaković, Reuben, Kallaku