Lokomotiva - Gorica 2:0

Lokomotiva je u subotu ugostila Goricu u Kranjčevićevoj i ostvarila veliku pobjedu za učvršćenje pete pozicije na tablici!

Gorica je u početnim minutama bila dominantnija momčad na terenu, no kako je vrijeme odmicalo Lokosi su bivali sve ofenzivniji, što se i oplodilo u 18. minuti kada je na ubačaj Kulenović glavom poentirao za vodstvo Lokomotive!

Gorica je krenula silovito po poravnanje rezultata, Lokosi su vrebali iz kontranapada, međutim ispratili smo prvo poluvrijeme s 1:0 za Lokomotivu!

U drugom poluvremenu Lokomotiva je bila bolji suparnik na terenu, sva igra se vrlo lako prenosila u trećinu Goričinog terena. U 56. minuti Dabro se našao sam pred vraarom Kotarskim koji je pritom, potvrdio je i VAR,učinio prekrpaj za kazneni udarac. Nažalost, kapetan Pivarić nije uspio poentirati za vodstvo rezultata.

No u 70. minuti susreta Dabro je nakon krasne minijature postavio konačnih 2:0 za veliku potvrdu 5. mjesta na tablici!

LOKOMOTIVA - GORICA 2:0

18' 1:0 strijelac Kulenović
70' 2:0 strijelac Dabro

Početna postava: Nevistić, Cipetić, Soldo, Mersinaj, Pivarić, Smakaj, Marić, Kačavenda, Aliyu, Dabro, Kulenović
klupa: Santini, Čondrić, Salihu, Tuci, Špeljak, Goričan, Stojković, Vranjković, Išlić