Lokomotiva - Gorica 2:1

U subotu smo odigrali 14. kolo protiv Gorice u Kranjčevićevoj i ostvarili veliku pobjedu za skok na 7. mjesto lige!

Lokomotiva je od početka uspostavila dominaciju na terenu. U 5. minuti Tuci je iz okreta pucao i pogodio vratnicu. Bili smo opasnija i konkretnija momčad na terenu, što smo i uspjeli kapitalizirati zgoditkom u 32. minuti.
Do kraja poluvremena Lokomotiva je pokušavala i vršila pritisak na gol gostiju, međutim prvo poluvrijeme smo ispratili s rezultatom 1:0.

U drugo poluvrijeme ušli smo s izmjenom, umjesto ozlijeđenog Tucija ušao je Goričan, koji je na kraju i postavio konačnim pogotkom u 75. minuti, za novo vodstvo Lokosa, nakon pogotka Fruka pri početku drugog dijela!

Velika pobjeda Lokosa za bijeg s predzadnjeg mjesta lige i trenutno 7. mjesto lige!

LOKOMOTIVA - GORICA 2:1

32' 1:0 strijelac Kulenović
53' 1:1 strijelac Fruk
75' 2:1 strijelac Goričan