Lokomotiva - Gorica 2:2

U zadnjoj utakmici polusezone ugostili smo Goricu u Kranjčevićevoj. U pravim zimskim uvjetima, uz konstantne snježne padaline, regularnost nije došla u pitanje te je susret normalno odigran.

Lokomotiva je u prvom poluvremenu bila bolja momčad na terenu. Zagospodarili su sredinom terena, držali loptu u svojim nogama te stvarali prilike, dok je Gorica većinom mudro čekala svoje prilike iz kontranapada. Lokomotiva je povela golom Radonjića u 32. minuti. Goričani su poravnali rezultat u 43. minuti susreta preko Čabraje.

U drugom poluvremenu Gorica je bila opasniji protivnik, vidjeli smo nekoliko sjajnih prilika s obje strane, no međutim pogodak smo dočekali u 77. minuti kada je Ivanušec iz slobodnog udarca zabio za novo vodstvo Lokomotive. Pred smiraj utakmice, u 88. minuti Frano Mlinar je bez ikakve potrebe učinio prekršaj u opasnoj zoni, iz slobodnog udarca s kakvih 18 metara, iz kojeg je Atiemwen postavio konačnih 2:2

LOKOMOTIVA - GORICA 2:2

32' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Radonjić
43' 1:1, strijelac za Goricu Čabraja
75' 2:1 strijelac Ivanušec
88' 2:2 strijelac Atiemwen

Početna postava: Grbić, Datković, Lecjaks, Radonjić, Ivanušec, Drožđek, Mlinar, Kolinger, Uzuni, Kastrati, Karačić
Klupa: Hendija, Hujber, Babić, Smoljo, Burić, Božić, Krstanović