Lokomotiva - Hajduk 0:2

U nedjelju 10.12. odigrali smo u sklopu 19. koloa protiv Hajduka na stadionu Maksimir. Lokosi su dobro parirali Hajduku prvo poluvrijeme, te imali nekoliko šansi i prilika, no bez pogodaka. Zanimljivo, posjed lopte u prvom dijelu bio 57:43 za Lokomotivu. Na otvaranju drugog dijela najbolju priliku na utakmici je imao Krstanović, no lopta je otišla preko gola. U 51. minuti Doležal je zaradio drugi žuti karton nakon prekršaju na braniču Lopezu, te su Lokosi u nastavku igrali s igračem manje. Hajduk je poveo golom Ohandze u 66. minuti. U 81. minuti Lokosi su ostali bez još jednog igrača na terenu, Majer je također zaradio drugi žuti karton. U sudačkoj nadoknadi je Ohandza postavio konačni rezultat od 0:2. Šteta što je dobra utakmica iz prvog poluvremena uništena dvojbenim odlukama glavnog suca Zebeca koji nije imao ujednačen kriterij na današnjoj utakmici.

LOKOMOTIVA - HAJDUK 0:2