Lokomotiva - Hajduk 0:3

Zatvorili smo 33. kolo protiv Hajduka u Kranjčevićevoj i upisali visoki poraz.

Što se tiče sastava, Jakov Anton Vasilj je nakon dugo izbivanja zbog ozljede, te laganog povratka u natjecateljski ritam, nakon dugo vremena u početnom sastavu.

Prije utakmice su Lokomotivini juniori, povodom osvajanja kupa, izašli na teren s medaljama i peharom.

Prvo poluvrijeme nismo vidjeli udarac u okvir gola, ispratili smo poluvrijeme bez pogodaka, uz po dvije dobre prigode s obje strane, međutim bez konkretnog učinka.

U drugo poluvrijeme ušli smo s izmjenom, umjesto Smakaja ušao je Goričan. Hajduk je poveo u 53. minuti golom Benrahou. U 60. minuti ušao je Kulenović umjesto Vasilja. Tuci je izašao u 75. minuti umjesto Šotičeka. U 82. minuti Livaja povećava prednost Hajduka, da bi Ćubelić u 89. minuti postavio konačnih 0:3 za Hajduk.

LOKOMOTIVA - HAJDUK 0:3

52' 0:1 strijelac Benrahou
82' 0:2 strijelac Livaja
88' 0:3 strijelac Ćubelić

Početna postava: Čavlina, Tuci, Kačavenda, Marić, Smakaj, Milićević, Kalaica, Stojković, Cipetić, Bubanja, Vasilj
Klupa: Šubarić, Mersinaj, Salihu, Šotiček, Kulenović, de Haas, Hanuljak, Goričan, Krivak, Vranjković