Lokomotiva - Hajduk 1:1

Otvorili smo 18. kolo domaćom utakmicom protiv vodeće momčadi lige, Hajduka.

Već u 5. minuti utakmice Goričan je imao izglednu situaciju, Mudražija mu je poslao sjajnu loptu, ali Lučić je sjajno obranio. Ovoga puta ista kombinacija, Mudražija ubacuje preciznu loptu u šesnaesterac i Goričan glavom zabija za vodstvo Lokosa. U 28. minuti naš sjajni Nikola Čavlina je obranio veliku priliku gostujuće ekipe. Hajduk se vraća u utakmicu u 75.minuti kada Livaja glavom spušta loptu u šesnaesterac na koju dolazi Benrahou i zabija za poravnanje. Isti igrač sa nekih 11 metara iz voleja je zaprijetio našem golu, no izvrsni Čavlina je imao još jednu u nizu sjajnih intervencija. Na kraju više nije bilo golova, te je utakmica završila rezultatom 1-1.

Nakon utakmice Silvijo Čabraja je izjavio:

” Na kraju utakmice svi mi čestitaju, ali ja ne mogu biti zadovoljan zato što smo 75 minuta imali pozitivan rezultat, 3 boda i opet naša stara bojka da u 75. minuti primamo gol. To nam se dogodilo protiv Osijeka, Dinama i Rijeke. U svim tim utakmicama smo poveli, tako da na kraju mogu biti zadovoljan sa svojim igračima, njihovim htjenjem,željom i voljom, ali sa konačnim rezultatom ne.”

LOKOMOTIVA – HAJDUK 1:1

25' 1:0 strijelac Goričan

75' 1:1 strijelac Benrahou