Lokomotiva - Hajduk 2:2

Napokon smo dočekali otvaranje nove sezone! Lokomotiva je u subotu dočekala Hajduk u Kranjčevićevoj.

Lokomotiva je u početku utakmice imala posjed lopte, međutim bez izrazitih prilika. Sve do prilike Cokaja kada je iz, gotovo mrtvog kuta, umalo pogodio gol. U idućoj minuti sjevnula je brza kontra Hajduka te je Milićević spasio lopte s gotovo gol crte.

U 29. minuti Hajduk je poveo golom Mlakara. Nakon primljenog gola Lokomotiva je nastavila svoju ofenzivnu igru, a to je i došlo na naplatu u 42. minuti kada je, nakon izvedenog kornera, glavom svoj prvijenac postigao Soldo za izjednačenje!

U otvaranju drugog dijela svoj prvijenac je postigao Marko Dabro, prošlogodišnji rekorker 2. HNL.

Međutim, već u u 55. minuti je Hajdukov Mlakar postigao svoj drugi pogodak na utakmici za konačnih 2:2. U nastavku smo gledali izjednačenu utakmicu, međutim nije bilo više izrazitih prilika za promjenu rezultata na jednoj i drugoj strani.

Sve u svemu, jako lijepo i moćno otvaranje na startu nove sezone u debiju trenera Silvija Čabraje!

LOKOMOTIVA - HAJDUK 2:2

29' 0:1 strijelac Mlakar
42' 1:1 strijelac Soldo
47' 2:1 strijelac Dabro
55' 2:2 strijelac Mlakar