Lokomotiva - Hrvatski Dragovoljac 3:2

U petak smo otvorili 3. kolo u novozagrebačkom derbiju između klubova s Kajzerice i Sigeta. Pobijedili smo, te barem na jedan dan, ponovno prvi na ljestvici lige!

Prvu priliku na utakmici vidjeli smo u 7. minuti kada je Mateo Marić pucao, no lopta je prošla pored gola par centimetara. U 14. minuti Dragovoljac je poveo pogotkom Veljače. Lokomotiva je gospodarila terenom i stvarala prilike, međutim nedostajao je "završni dodir" za zgoditak, sve do 39. minute kada je Ibrahim Aliyu zakucao u mrežu za izjednačenje! Ipak, provjerom utvrđeno je kako je riječ ipak o autogolu kojeg je postigao Valentić
S rezultatom 1:1 smo ispratili prvo poluvrijeme, dokaz je i posjed lopte koji je bio 71% za Lokomotivu i 29% za goste.

U drugom dijelu Lokosi su nastavili s posjedom lopte i kombiniranjem oko gola Dragovoljca. U 54. minuti Milićević je natrčao na odbijenu loptu, povukao par metara i zabio za preokret rezultata!

U 80. minuti Kačavenda je solo akcijom prekrasno poentirao za 3:1!

LOKOMOTIVA - HR. DRAGOVOLJAC 3:2

14' 0:1 strijelac Veljača
39' 1:1 autogol Valentića
54' 2:1 strijelac Milićević
80' 3:1 strijelac Kačavenda
87' 3:2 strijelac Bagadur

Početna postava: Santini, Aliyu, Dabro, Kačavenda, Marić, de Haas, Milićević, Cokaj, Pivarić, Soldo, Cipetić
klupa: Hendija, Maleš, Čeliković, Stojković, Osmanković, Salihu, Vranjković, Dajčer, Florutz