Lokomotiva - Inter 1:1

U subotu od 14:00 sati Lokomotiva i Inter iz Zaprešića odigrali su pripremnu utakmicu na Kajzerici.

Prvo poluvrijeme završilo je s minimalnim vodstvom gostiju iz Zaprešića, 0:1, kada je trenutno prvi strijelac lige, Ilija Nestorovski, zabio gol za vodstvo Intera pred sam kraj prvog poluvremena, u 45. minuti.U drugom poluvremenu su Lokosi preko Fiolića postavili konačnih 1:1, također pred sam kraj utakmice iz kaznenog udarca.

Lokomotiva je započela utakmicu u sastavu:  Zelenika, Bartolec, Barišić, Prenga, Rodin, Leko, Šunjić, Andrijašević, Grezda, Marić, Doležal.
Klupa: Mikulić, Karačić, Mrčela, Perić, Bručić, Capan, Čorić, Pamić, Cekici, Aralica, Fiolić, Janjiš, Kolar

Inter: Čović, Mikulić, Ćosić, Komorski, Čeliković, Mazalović, Mlinar, Cassini, Puljić, Bočkaj, Nestorovski.
Klupa: Ottochian, Glavina, Radić, Jurjević, Zulim, Hanžek, Soldo.

LOKOMOTIVA - INTER 1:1

45' 0:1 strijelac Ilija Nestorovski

86' 1:1 strijac Ivan Fiolić