Lokomotiva - Istra 3:1

U nedjelju smo odigrali posljednju domaću utakmicu ove sezone, te pobjedili Istru za oproštaj od Kranjčevićeve s visokih 3:1!

Poveli smo ranim pogotkom u devetoj minuti susreta. Goričan je s desne strane uputio zavinutu prizemnu loptu u desnu stranu te je poentirao za vodstvo Lokosa!

U 32. minuti Stojković je krasno uzeo, te prošao s loptom i asistirao natrčalom Kulenoviću, koji nije imao tešku zadaću te je samo pospremio loptu u praznu mrežu.

U nastavku rezultat se nije mjenjao, Lokosi su napadali, no do 80. minute, kada je VAR soba potvrdila kazneni udarac za Istru, rezultat se nije mjenjao. S bijele točke siguran je bio Erceg u 80. minuti, no točku na "i" postavio je Stojković u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:1.

LOKOMOTIVA - ISTRA 3:1

9' 1:0 strijelac Goričan
32' 2:0 strijelac Kulenović
80' 2:1 strijelac Erceg (11m)
92' 3:1 strijelac Stojković

Početna postava: Čavlina, Mersinaj, Kulenović, Marić, Pivarić, Kalaica, Goričan, Stojković, Krivak, Vranjković, Bubanja
Klupa: Šubarić, Šotiček, Tuci, Kačavenda, Bošković, Smakaj, de Haas, Milićević, Hanuljak, Kukavica, Cipetić, Vasilj