Lokomotiva - Istra 4:0

Lokomotiva je nakon dva tjedna odigrala utakmicu 5. kola protiv Istre u Kranjčevićevoj!

Trener Lokomotive Čabraja odlučio se za isti sastav kao i dva prethodna HNL ogleda, a po prvi puta na klupi našli su se naši novopridošli igrači Artistico i Hoxha.

Lokomotiva je od početka susreta krenula autoritativno. Zagospodarili su terenom i lagano kombinirali napade pred vratima Istre. Prvi gol postigli smo nakon prelijepe akcije u 20. minuti, nakon sjajne kombinacije s lijeve strane, Milićević je ubacio loptu a Dabro trznuo glavnom za vodstvo Lokomotive.

U 31. minuti identična akcija - Milićević je probio lijevu stranu te ubacio za Aliyua koji pogađa za 2:0!

U smiraj prvog dijela, u 45. minuti, Aliyu postiže gol za 3:0 pri kraju prvog dijela!

Pogledajte ⚽⚽ drugi pogodak Ibrahima Aliyu Brava protiv Istre na asistenciju Marka Dabre ⚽ pic.twitter.com/0RjFckovWD

— NK Lokomotiva Zagreb (@NKLokomotiva) August 15, 2021

Pri početku drugog dijela, u 48. minuti susreta, Marko Dabro postiže drugi pogodak na utakmici!

Utakmica je završila rezultatom od 4:0 i privremenim skokom na prvo mjesto lige!

LOKOMOTIVA - ISTRA 4:0

20' 1:0 strijelac Dabro
31' 2:0 strijelac Aliyu
45' 3:0 strijelac Aliyu
48' 4:0 strijelac Dabro

Početna postava: Santini, Cipetić, de Haas, Soldo, Milićević, Pivarić, Dabro, Kačavenda, Aliyu, Cokaj, Marić
klupa: Hendija, Artistico, Hoxha, Stojković, Dajčer, Vranjković, Salihu, Maleš, Florutz