Lokomotiva - Khamgarid 11:0

Lokomotiva je u četvrtak odigrala prvu utakmicu u sklopu pripremnog turnira Arena kup protiv mongolskog Khamgarida. Trener Tomić startao je s dosta igrača iz drugog plana u početnom sastavu, što je i logično jer već idući dan je druga pripremna utakmica protiv osjetno jačeg protivnika, zagrebačkog Dinama u Rovinjskom selu.
Lokomotiva je povela u 9. minuti pogotkom Emersona. Gluhaković je povećao prednost u 32. minuti, a treći gol postigao je Majić u 44. minuti. U drugom dijelu Emerson u 54. minuti povisuje na 4:0. Peti pogodak postiže Majić u 57.minuti. Šesti pogodak poentira povratnik Budimir. Zatim Uzuni i Jakić dolaze do brojke od 8:0. Deveti gol su si protivnici sami postigli.

LOKOMOTIVA - KHAMGARID 11:0

9' 1:0 Emerson
32' 2:0 Gluhaković
44' 3:0 Majić
54' 4:0 Emerson
57' 5:0 Majić
63' 6:0 Budimir
65' 7:0 Uzuni