Lokomotiva - Maccabi Tel Aviv -:-

Lokomotiva je u utorak odigrala svoju treću pripremnu utakmicu u Nizozemskoj protiv izraelskog velikama Maccabija iz Tel Aviva.

Lokomotivina početna postava: Turbaievskyi,  Aliyu, Kulenović, Kačavenda, Marić, Smakaj, Milićević, Soldo, Stojković, Vranjković, Bubanja
Klupa: Hendija, Santini, Salihu, Šotiček, Tuci, de Haas, Kallaku, Goričan, Florucz, Krivak, Išlić, Vasilj

Maccabi je poveo već u 6. minuti. Nakon udarca lopta je pogodila stativu i vratila se pred srpskog napadača Đorđa Jovanovića koji pogađa je vodstvo Maccabija. Do kraja prvog dijela nije se mjenjao rezultat, izuzev nekoliko dobrih prilika s obje strane.

Promjenu rezultata vidjeli smo u 68. minuti, nakon izvedenog kornera Maccabija najbolje se snašao Saborit koji je pospremio loptu u mrežu i povisio rezultat na 0:2. Konačnih 0:3 postavio je Guerrero u 86. minuti susreta.