Lokomotiva - Međimurje 3-1

Lokomotiva je u nedjelju odigrala prvu pripremnu utakmicu protiv NK Međimurja. To je ujedno i debi na klupi novog trenera Jerka Leke.

Konačan rezultat bio je 3:1 za Lokomotivu. Međimurci su poveli u 33. minuti, no do kraja prvog poluvremena Lokosi su izjednačili golom Cokaja u 45. minuti. Zatim je u drugom dijelu u samo 3 minute došlo do preokreta. Dva pogotka, u 53. minuti te u 56. minuti postigao je dvadesetogodišnji Korejac  Kim Jeong Hyun koji je zajedno s Lokomotivom na pripremama u Medulinu, u svrhi svojevrsne probe.

Sastav prvog poluvremena: Hendija, Malikji, Papadopoulos, Tuci, Cokaj, Pivarić, Aliyu, Chajia, Osmanković, Emerson, Kallaku
Sastavi drugog poluvremena: Santini, Marković, Kovačić, Šimić, Petrak, Čeliković, Tahiraj, Kim, Lešković, Đira, Acquah

Iduća utakmica je protiv Istre u srijedu u 14:30.