Lokomotiva - Osijek 1:1

U utorak 3.4.2018. odigrali smo zaostalo 23. kolo protiv Osijeka u Kranjčevićevoj. U utakmicu obje momčadi su ušle raprovnavno u susret. Nismo vidjeli previše konkretnih prilika, izuzev dobrog pokušaja Lokomotive u 7. minuti, no lopta je prošla pored gola. Uslijedila je 39. minuta, korner za Lokomotivu. A zatim smo svjedočili  pravoj čaroliji Lovre Majera. Iz kornera je direktno postigao pogodak za vodstvo Lokosa!

No u 45. minuti Osijek je u 45. minuti preko Gorana Milovića izjednačio, te smo ispratili prvo poluvrijeme s rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu igra je bila potpuno otvorena, no dojam je kako je Lokomotiva bila bolja i konkretnija momčad s više prigoda. Vrijedi spomenuti udarac Šunjića u 69. minuti, te sjajan udarac Radonjića u 87. minuti. Konačan rezultat završio je 1:1, uz žal što direktni gol iz kornera ne vrijedi više.

LOKOMOTIVA - OSIJEK 1:1

39' 1:0 Lovro Majer direktno iz kornera postigao čaroban pogodak
45' 1:1 Goran Milović strijelac Osijeka

početna postava: Hendija, Karačić, Kolinger, Majstorović, Datković, Burić, Šunjić, Majer, Krajinović, Kastrati, Radonjić
klupa: Žarkov, Knežević, Valentić, Barić, Babić, Hujber