Lokomotiva - Osijek 2:1

U sklopu 2. kola odigrali smo prvu domaću utakmicu ove sezone protiv Osijeka u Kranjčevićevoj. Osijek je poveo, no preokretom dvostrukog strijelca u svom debiju, Blaža Boškovića, slavili smo 2:1 i osvojili svoje prve bodove ove sezone!

Osijek je poveo u 16. minuti golom Kleinheislera, nakon nespretnosti obrane i slabog dodavanja u zadnjoj liniji. Kako je vrijeme odmicalo Lokosi su bivali sve opasniji, a reprezentativni vratar Ivušić nizao je sjajne obrane, prvo Stojkoviću, zatim Cokaju pa Kulenoviću. U drugom dijelu Lokosi su nastavili dominirati, imali su posjed i inicijativu, no za golove smo čekali do zadnjih 10 minuta susreta kada je Bošković postigao dva gola za veliki preokret!

LOKOMOTIVA - OSIJEK 2:1

16' 0:1 Kleinheisler
80' 1:1 Bošković
86' 2:1 Bošković

Početna postava: Santini, Milićević, Soldo, Mersinaj, Vranjković, Cokaj, Bubanja, Stojković, Vasilj, Aliyu, Kulenović
klupa: Hendija, Salihu, Tuci, Bošković, Smakaj, de Haas, Kallaku, Goričan, Florucz, Išlić