Lokomotiva - Osijek 2:2

U subotu smo ugostili Osijek u Kranjčevićevoj i osvojili veliki bod. Posebno je dramstično bilo u sudačkoj nadoknadi kada su Lokosi postigli pogodak izjednačenja.

Lokosi su imali posjed i dominirali su terenom u prvih pola sata. Međutim, U 31. minuti je Mijo Caktaš postigao svoj 101 pogodak u HNL-u za vodstvo Osijeka. To je ujedno bio i ijedini pogodak u prvom dijelu utakmice.

U drugom dijelu Lokosi su došli do izjednačenjau 62. minuti golom Bubanje. Kada smo ušli u sudačku nadoknadu mislili smo da će utakmica završiti postojećim rezultatom. Međutim doživjeli smo pravi ringišpil emocija u sudačkoj nadoknadi. Prvo je Osijek postigao gol preko Jugovića u 93. minuti. Tri minute kasnije Kalaica je sjajno asistirao Kulenovića koji prekrasno puca za konačnih 2:2. Vrijedi spomenuti kako je kapetan Marć dobio crveni karton u zadnjoj minuti utakmice zbog prekršaja na centru terena.

LOKOMOTIVA - OSIJEK  2:2

31' 0:1 strijelac Caktaš
62' 1:1 strijelac Bubanja
93' 1:2 strijelac Jugović
96' 2:2 strijelacKulenović

početna postava: Čavlina, Vranjković, Mersinaj, Kalaica, Milićević, Smakaj, Marić, Bubanja, Goričan, Kanižaj, Kulenović
klupa: Hendija, Živković, Leovac, Mašić, Tuci, Bošković, Krivak, Šotiček, Fetai, Bulatović, Žilinski