Lokomotiva - Rijeka 0:2

U nedjelju smo, u sklopu 13. kola, odigrali drugi susret s Rijekom u istom tjednu, te smo upisali domaći poraz.

Trener Čabraja odlučio se za istih početnih 11 kao i zadnjoj utakmici gdje smo upisali pobjedu u Rijeci.

Lokomotiva je sjajno ušla u utakmicu. Bila smo bolja i konkretnija momčad na terenu. U prvom poluvremenu, ukupno gledajući, bili smo konkretnija momčad na terenu, međutim, u zadnjoj minuti sudačke nadoknade iz slobodnog udarca s gotovo trideset metara, Murić zabija za vodstvo Rijeke.

U drugom poluvremeno Lokomotiva je ušla čvrsto i suvereno, međutim nakon akcije gostiju, u 64. minuti, prvi strijelac lige, Drmić povećava za konačnih 0:2.

U 72. minuti dosuđen je kazneni udarac. Odluka je iznenadila čak i momčad Rijeke, koji su se vraćali na svoju polovicu igre nakon akcije. Drmić je bio izvođač udarca, pucao je u vratnicu.

Lokomotiva je odigrala dobru utakmicu, međutim gosti su bili konkretnija momčad, te su zasluženo osvojili bodove u Kranjčevićevoj.

LOKOMOTIVA - RIJEKA 0:2

46' 0:1 za Rijeku, strijelac Robert Murić
64' 0:2 strijelac Drmić

početna postava: Nevistić, Milićević, de Haas, Mersinaj, Cipetić, Marić, Cokaj, Goričan, Aliyu, Kačavenda, Dabro
klupa: Santini, Maleš, Đira, Hoxha, Pivarić, Osmanković, Vranjković, Kulenović, Florucz