Lokomotiva - Rijeka 0:2 (HT 0:0)

U sklopu 14. kola, u Kranjčevićevoj je gostovala NK Rijeka. te pobijedila rezultatom 0:2, golovima Andrijaševića i Gorgona.

Odmah od početka utakmice igralo se u visokom tempu, uz ponešto jači pritisak gostiju. No kako je vrijeme odmicalo Lokomotiva je bila sve goropadnija te agresivnija, najveću priliku u prvom poluvremenu imala je upravo Lokomotiva kada je Doležal sjajno centrirao no pogodio stativu. Do kraja prvog dijela Lokomotivini igrači su se definitivno konsolidirali i opustili te nizali lijepe prilike i šanse, no međutim prvo poluvrijeme smo ispratili bez pogodaka, uz sveukupni dojam kako je u prvom poluvremenu Lokomotiva bila konkretnija momčad na terenu.

Drugo poluvrijeme Rijeka je bila bolja, ofenzivnija te opasnija. U 59. minuti nakon kornera gol je postigao Andrijašević, koji nakon postignutog golanije proslavio zgoditak. U 79. minuti nakon slobodnog udarca, Gorgon se u Lokomotivinom petercu snašao bolje od golmana Zagorca, te postavlja konačnih 0:2.

LOKOMOTIVA - RIJEKA 0:2 (0:0)
63' 0:1 za Rijeku, strijelac Franko Andrijašević
79' 0:2 za Rijeku, strijelac Gorgon

Lokomotiva: Zagorac, Rožman, Rrahmani, Kolinger, Majstorović, Capan, Ivanušec, Majer, Bočkaj, Grezda, Doležal
klupa: Filipović, Cekici, Antunović, Marić, Ćorić, Halilović, Šunjić