Lokomotiva - Rijeka 1:0

U sklopu 15. kola u Kranjčevićevoj je gostovao aktualni prvak NK Rijeka. Od početka je gostujući aktualni prvak pokušao nametnuti se na sredini terena kroz posjed lopte, međutim Lokosi su bili sjajno postavljeni, te uz vrhunsku koncentraciju stvarali prilike Rijeci. Do 15. minute susreta Lokosi su se našči u završinici finalnog udarca čak tri puta, međutim čekali smo 16. minutu susreta u kojoj je Luka Capan uzeo loptu na sredini terena te u solo prodoru nanizao čak četvoricu igrača gostiju, i zatim pospremio loptu neobranjivo u gornju mrežicu gola za vodstvo Lokomotive. U nastavku smo imali još tri izgledne šanse, međutim prvo poluvrijeme smo ispratili rezultatom 1:0 za Lokomotivu.

U drugom dijelu, kako je vrijeme odmicalo, Rijeka je pojačavala presing no međutim bez prave prilike zasluženo su Lokosi osvojili sva tri boda u Kranjčevićevoj!

LOKOMOTIVA - RIJEKA 1:0

16' 1:0 za Lokose golom Luke Capana

Početna postava: Šemper, Musa, Kolinger, Majstorović, Karalić, Šunjić, Capan, Barić, Majer, Ivanušec, Krstanović
klupa: Hendija, Chago, Radonjić, Burić, Oluić, Barić, Doležal