Lokomotiva - Rijeka 1:0

U petak u Kranjčevićevoj dočekali smo aktualnog prvaka Rijeku. U samu utakmicu dojma smo kako su Lokosi od početka susreta bili uspješniji u bitci na sredini terena. U 13. minuti Lokomotiva je izvela korner, loptu je Krstanović iskusno propustio za Radonjića koji je zatresao mrežu Rijeke za vodstvo Lokomotive! Nakon postignutog gola Rijeka je pokušavala doći do izjednačenja, no nisu stvorili niti jednu pravu priliku u prvom dijelu, te smo prvo poluvrijeme ispratili s vodstvom Lokomotive.
U drugom poluvremenu Rijeka je nominalno posjedovala loptu, no međutim bez i jedne prave šanse za postići pogodak. Lokosi u odigrali pametno, zrelo i taktički superiornije od aktualnog prvaka Rijeke te čekali svoje šanse iz polukontri.
Rezultat je završio 1:0 za Lokose i veliku pobjedu protiv aktualnog prvaka Rijeke, što je Rijeci drugi poraz ove sezone u Kranjčevićevoj!

LOKOMOTIVA - RIJEKA 1:0

13' 1:0 za Lokomotivu, strijelac Radonjić

Početna postava: Hendija, Karačić, Kolinger, Majstorović, Musa, Datković, Šunjić, Knežević, Kastrati, Radonjić, Krstanović
klupa: Radelić Žarkov, Oluić, Babić, Burić, Barić, Chago, Krajinović