Lokomotiva - Rijeka 2:1

U sklopu 31. kola na Veliku subotu, pred Uskrs, dočekali smo Rijeku u Kranjčevićevoj i ostvarila veliku pobjedu na Veliku subotu!

U iznimno dinamičnoj utakmici Rijeka je imala jalovu inicijativu, Lokomotiva je bila od početka konkretnija momčad. U 18. minuti Aliyu je sjajno proigran te je uspio poentirati, no međutim bio je u zaleđu. Rijeka je pokušavala, no bez prave prilike, a Lokomotiva je povela u 43. minuti nakon što je Stojković sjajno zapucao u pogodio za vodstvo Lokomotive!

Pri početku drugog dijela Stojković je izveo korner, sjajno naciljao na osamljenog Kačavendu koji je glavom poentirao za veliko vodstvo od 2:0 Lokomotive!

Lokosi su bili svakako bolja momčad na terenu cijeli susret, međutim u sudačkoj nadoknadi, točnije 92. minuti, Drmić je postigao počasni pogodak za konačnih 2:1  Lokomotive.

LOKOMOTIVA - RIJEKA 2:1

43' 1:0 strijelac Stojković
46' 2:0 strijelac Kačavenda
90+2 2:1 strijelac Drmić

početna postava: Nevistić, Milićević, Mersinaj, Soldo, Cipetić, Marić, Cokaj, Stojković, Kačavenda, Aliyu, Kulenović,
klupa: Hendija, Maleš, Salihu, Smakaj, Goričan, Krivak, Vranjković, Išlić, Vasilj