Lokomotiva - Rijeka 3:1

Lokomotiva je u nedjelju zatvorila nepotpuno četvrto kolo protiv Rijeke u Kranjčevićevoj i ostvarila veliku pobjedu u sjajnoj nogometnoj predstavi!

Nakon klasičnog odmjeravanja snaga na sredini terena, Lokomotiva je preuzela inicijativu, što je i urodilo plodom već u 14. minuti kada je sjajno prošao Goričan i poentirao u rašlje za vodstvo Lokomotive!

via GIPHY

U 19. minuti Lokomotiva je povisila prednost sjajnim pogotkom Cokaja.

via GIPHY

Rijeka je u 34. minuti smanjila rezultat nakon slobodnog udarca, iz kojeg je bio precizan Bernard Karrica. Do kraja prvog poluvremena Lokomotiva je imala sjajnu priliku, Cokaj je izbio sam pred Labrovića no nažalost lopta je pogodila stativu koja se izbila s vanjske strane, tako da smo prvo poluvrijeme ispratili s 2:1.

U drugom dijelu konačnih 3:1 poentirao je Vasilj u 80. minuti susreta za drugu pobjedu u drugoj domaćoj utakmici sezone!