Lokomotiva - Slaven Belupo 2:1

Lokomotiva i Slaven Belupo odigrali su treću utakmicu u sklopu Arena Kupa, za potvrdu prvog mjesta u skupini. Obje momčadi ostvarile su dvije pobjede protiv crnogorskog Titograda i češkog Znojma. Kako je najavio trener Tomić, Lokosi su ušli u utakmicu s udarnom postavom, dok će za finalni dvoboj, s obzirom na brzi početak otvaranja sezone i utakmice s Interom, igrati igrači iz drugog plana.

Prvi pogodak smo vidjeli drugom poluvremenu, u 53. minuti, Drožđek je glavom asistirao Kastratiju koji zabija za vodstvo Lokomotive. U 74. minuti Mario Burić oduzeo je loptu, odigao povratnu loptu s asistentom Katratijem, te zabio za povećanje vodstva. U 90. minuti susreta je Slavenov Dolček postigao počasni pogodak.

Ovom pobjedom Lokomotiva se petu godinu za redom plasirala u finale medulinskog Arena Kupa! Finale će se igrati u nedjelju 27.1. u 14:30 protiv NK Istre.

početna postava: Grbić, Lecjaks, Majstorović, Kolinger, Karačić, Mlinar, Knežević, Ivanušec, Drožđek, Kastrati, Uzuni
klupa:Hendija, Hujber, Datković, Matić, Đurasek, Smoljo, Goričan, Burić, Raul Gustavo,  Burić, Viduka.