Lokomotiva - Slaven Belupo 3:0

U sklopu 11. kola dočekali smo Slaven Belupo u Kranjčevićevoj i upisali visoku pobjedu od 3:0 golovima u drugom poluvremenu.

Igrači, stručni stožer i Uprava NK Lokomotive posvjećuje pobjedu nedavno preminulom predsjedniku NK Lokomotive, gospodinu Tinu Doličkom i njegovoj obitelji.

U prvom poluvremenu gledali smo brzu i dinamičnu utakmicu, obje ekipe su u prvom dijelu imale po jednu izrazitu priliku, međutim na poluvrijeme smo otišli bez pogodaka.

U drugom poluvremenu postigli smo tri gola. Poveli smo golom Goričana, nakon krasnog prodora Aliyua, koji je sjajno asistirao. U četiri minute postigli smo preko Kačavende i Kulenovića još dva pogotka za konačnih 3:0.

Golove pogledajte ovdje

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 3:0

54' 1:0 strijelac Goričan
70' 2:0 strijelac Kačavenda
74' 3:0 strijelac Kulenović

Početna postava: Nevistić, Milićević, Soldo, Mersinaj, Vranjković, Cokaj, Marić, Aliyu, Kačavenda, Goričan, Kulenović
klupa: Santini, Musa, Maleš, Đira, Dabro, Artistico, Stojković, Osmanković, Florucz