Lokomotiva - Slaven Belupo 3:1

Lokomotiva je otvorila 33. kolo u Kranjčevićevoj u dvoboju sa Slaven Belupom i odigrala pravu mušku utakmicu i zasluženo pobijedila s 3:1!

Od početka susreta gledali smo zanimljivu i sadržajnu igru. U sedmoj minuti Santini je imao sjajnu obranu, gdje je tzv. paradom sjajno obranio opasan udarac. No u 9. minuti iz korkera je glavom neuništivi Ivan Krstanović postigao gol za vodstvo Slavena. Primljeni pogodak samo je probudio i galvanizirao Lokomotivu, koja od tog trenutka igra konkretnije u ofenzivi. U 21. minuti nakon sjajne akcije Roko Šimić postiže gol glavom, no VAR je poništio zgoditak zbog minimalnog zaleđa.
A onda je u 25. minuti Roko Šimić ipak postigao gol, s ruba šesnaestercom je silovito zatresao mrežu za izjednačenje!

Do kraja prvog dijela Lokosi su imali par dobrih prilika, bili smo bolja momčad na terenu, no rezultat se nije mjenjao.

Kačavenda je u 66. minuti postigao svoj prvijenac u seniorskom dresu Lokomotive za preokret!

Od 71. minute Marić je nakon nesmotrenog prekršaja na polovici Slavena dobio drugi žuti karton, tako da smo do kraja utakmice bili s igračem manje. Slaven je napadao no sjajno smo se branili i čekali kontranapad koji smo i dočekali u 91. minuti kada Pivarić postavlja konačnih 3:1!

LOKOMOTIVA - SLAVEN BELUPO 3:1

9' 0:1 strijelac Ivan Krstanović
25' 1:1 strijelac Roko Šimić
66' 2:1 prvijenac Lukasa Kačavende
91' 3:1 postavlja kapetan Pivarić

početna postava: Santini, Maleš, Šimić, Petrak, Čeliković, Papadopoulos, Pivarić, Chajia, Marić, Kačavenda, Lešković
klupa: Hendija, Marković, Cipetić, Cokaj, Osmanković, Salihu, Stojković, Kallaku, Marin