Lokomotiva - Slaven Belupo 4:3

U petak smo odigrali svoju drugu pripremnu utakmicu protiv Slaven Belupa u Kranjčevićevoj, te slavila s rezultatom 4:3.

Lokomotiva je povela u 12. minuti kada je dosuđen kazneni udarac nakon slaloma Goričana. Siguran s bijele točke bio je današnji kapetan Mateo Marić.

Slaven je izjednačio u 18. minuti nakon povratne lopte udarcem sa 16 metara. U tom akciji Salihu je dobio nezgodan udarac u lice te ga je morao zamijeniti Mersinaj.

Lokosi su ponovno došli u vodstvo golom Aliyua nakon lijepe kombinatorike Goričana i Krivaka. No u 26. minuti Slaven izjednačuje. Od 30. minute pomjena vratara, umjesto Čavline ušao je Šubarić. Prvo poluvrijeme ispratili smo s rezultatom 2:2.

U drugo poluvrijeme ušli su Stojković, Kulenović, Tomečak, Cipetić i Pivarić u igru.

U 57. minuti smo treći put poveli, nakon izvedenog kornera de Haas postiže gol.

Od 60. minute u igru su ušli Smakaj, Hendija na vratima, te dva juniora Batur i Matić umjesto Šubarića, Aliyua, Bubanje i de Haasa.Od 63. minute Slaven je ponovno izjednačio dalekometnim udarcem s dvadesetak metara. U 70. minuti vratar Slavena je imao maestralne obrane u istoj akciji, prvo Kulenoviću, a zatim na odbijenoj lopti Pivariću, tako da se rezultat nije mjenjao sve do gola Tomečaka za 4:3 u 86. minuti.

Početna postava: Čavlina, Vranjković, Salihu, de Haas, Žilinski, Marić, Bubanja, Groznica, Krivak, Goričan, Aliyu