Lokomotiva - Varaždin 1:1

Nakon tjedne zbog stanke zbog nacionalnih reprezentacija, nastavili smo HNL i u nedjelju ugostili Varaždin u Kranjčevićevoj.

Od samog početka Lokosi su zagospodarili terenom. Mladi Krivak, koji je po prvi pua započeo utakmicu u udarnom sastavu, imao je dobar pokušaj na gol. No nekoliko minuta kasnije Goričan sjajno poentira na asistenciju Kačavende za vodstvo Lokomotive!

U nastavku prvog dijela Lokomotiva je imala nekoliko udaraca, međutim, ispratili smo prvo poluvrijeme s 1:0 golom Goričana u 5. minuti.

U petoj minuti drugog poluvremena, kao i u prvom dijelu, postignut je gol. Zgoditaj je postigao Puclin za izjednačenje Varaždina.

U nastavku je Lokomotiva imala dvije stative i vratnicu, međutim piše se konačnih 1:1.

LOKOMOTIVA - VARAŽDIN 1:1

5' 1:0 strijelac Goričan
50' 1:1 strijelac Puclin

Početna postava: Čavlina, Mersinaj, Aliyu, Kačavenda, Marić, Milićević, Kalaica, Goričan, Stojković, Krivak, Cipetić
Klupa: Šubarić, Žilinski, Salihu, Šotiček, Kulenović, Tuci, de Haas, Hanuljak, Pivarić, Vranjković, Vasilj